Imprimă această pagină

Componenta Consiliului Local

 Octombrie 2020 - Octombrie 2024

Burtică Ion - PSD

Butăriță Nicolița - PSD

Dobre Milica - PSD

Floarea Ion - PSD

Grigorie Constantin - PSD

Moroiu Ion - Pro România

Pantelimon Nicolae - PSD

Rădoi Constantin - PNL

Stelea Gheorghe - PNL

Ticană Constantin-Daniel - PSD

Toma Constantin - PSD

 

 

Iunie 2016 - Septembrie 2020

Burtică Ion - PSD

Butărița Nicolița - PSD

Dobre Milica - PSD

Floarea Ion - PSD

Grigorie Constantin - PSD

Marin Livișor - ALDE

Pantelimon Nicolae - PSD

Roșca Ion - PSD

Stelea Gheorghe - PNL

Ticană Constantin-Daniel - a fost validat prin HCL nr. 18 din 28.05.2020

Ticană Nicolae - PSD - prin HCL nr. 17 din 30.04.2020 a încetat mandatul de consilier local ca urmare a lipsei nemotivate de la mai mult de 3 ședințe ordinare/extraordinare consecutive în decurs de 3 luni calendaristice

Toma Constantin - PSD